Demarktplein.nl
Welkom, Gast
  • Registreren
  • Aanmelden
  • Verlanglijstje
Registreren Aanmelden
  • Alle categorieën
  • Antiek en Kunst
  • Audio, Tv en Foto
  • Auto diversen
  • Auto-onderdelen
  • Autos
  • Boeken
  • Caravans en Kamperen
  • Cds en Dvds
  • Computers en Software
  • Contacten en Berichten
  • Diensten en Vakmensen
  • Dieren en Toebehoren
  • Diversen
  • Doe-het-zelf en Verbouw
  • Fietsen en Brommers
  • Hobby en Vrije tijd
  • Huis en Inrichting
  • Huizen en Kamers
  • Kinderen en Babys
  • Kleding | Dames
  • Kleding | Heren
  • Motoren
  • Muziek en Instrumenten
  • Postzegels en Munten
  • Sieraden, Tassen en Uiterlijk
  • Spelcomputers en Games
  • Sport en Fitness
  • Telecommunicatie
  • Tickets en Kaartjes
  • Tuin en Terras
  • Vacatures
  • Vakantie
  • Verzamelen
  • Watersport en Boten
  • Witgoed en Apparatuur
  • Zakelijke goederen
Kies categorie
Plaats advertentie
Demarktplein.nl
  • Welkom, Gast
  • Home
  • Kopen
  • Verkopen
  • Verlanglijstje
  • Registreren / Aanmelden
  1. Home
  2. Vakantie
  3. Vakantiehuizen
  4. Nederland
ID: 37420

NIEUW: 5 persoons vakantiehuis: 100 meter van het strand!

€400,00

Geen aanbiedingen geplaatst
Verlanglijstje
Verslag
  • Verkoper

Verkoper info

Sylvia
Adres: Amsterdam
Contact Verkoper
Andere items van verkoper
  • Omschrijving
Omschrijving
Vakantiehuis Gelukkig aan Zee in Egmond aan Zee voor 4 a 5 personen:vanaf 23 september nog beschikbaar

Het zojuist compleet gerenoveerde vakantiehuis, gelegen aan de Boulevard Ir de Vassy, heeft een eigen entree en tuin waar u heerlijk kunt ontbijten aan de picknicktafel of 's avonds nog een wijntje kunt drinken. U heeft ook een privé parkeerplaats tot uw beschikking. Dit is een groot voordeel in Egmond aan zee, waar er overal betaald parkeren en parkeren voor vergunninghouders is.

Het vakantiehuis bevindt zich op 100 meter afstand van het strand en de boulevard en op 2 minuten loopafstand van het dorp.

Door grote openslaande deuren, komt u binnen in het vakantiehuis. Beneden is er een sfeervol zit gedeelte met televisie die over alle kanalen beschikt, inclusief de Duitse kanalen. Ook is er in het vakantiehuis gratis WIFI. Er is een grote eethoek en een spiksplinternieuwe keuken, die van alle gemakken voorzien is. Denk hierbij aan Combi oven/magnetron, ruime koelkast, een vaatwasser en een 4 pits kook toestel ( koken op inductie ).

De badkamer is erg luxueus en modern. Deze beschikt over een inloop douche, een handgemaakt badmeubel en design wastafel met koperkleurige kraan. De muren zijn allen voorzien van betonlook stuc laag.

Op de bovenverdieping van het vakantiehuis bevinden zich 2 slaapkamers, beiden voor 2 personen. De ene slaapkamer heeft een elektrische 2-persoons boxspring en de andere slaapkamer, 2 normale losse boxspring bedden, die desgewenst aan elkaar kunnen worden geschoven. Het vakantiehuis is ideaal om te verblijven met een gezin. Er kan worden gezorgd voor een babybedje en kinderzitje voor aan de eettafel. Dan kunnen er 2 volwassenen en 3 kinderen ( 2 kinderen en een baby ) verblijven.

De in- en uitcheckdag van het vakantiehuis is op vrijdag. Inchecken vanaf 15:00 en uitchecken om 10:00.

Tarieven vakantiehuis Gelukkig aan zee: Prijzen per week (vrijdag tot vrijdag)
Hoogseizoen      €800,-
Middenseizoen   €600,-
Laagseizoen       €400,-
Alle prijzen zijn inclusief: Eindschoonmaak, WIFI, Gas, water en licht, beddengoed en handdoeken

De prijzen zijn exclusief:

Toeristen belasting: €1,80 p.p.p.n. Kinderen onder de 4 jaar niet mee berekend!

  • Honden zijn in het vakantiehuis toegestaan. Maximaal 1 hond per verblijf en kosten 30 euro.




Wij hopen u gauw in het zonnige Egmond aan Zee te mogen verwelkomen.

Voor informatie over beschikbaarheid en voor boeken:
Neem contact op met:
[email protected] of telefonisch met: 0648263763

Groeten Sylvia de Wit
Gelukkig aan Zee

  • Contact
  • FAQ
  • Gebruiksvoorwaarden en Privacyverklaring.
  • Privacy Policy